GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

5. Ulusal ve 3. Akdeniz Morbid Obezite ve Metabolik Hastalıklar Cerrahisi Kongresi, 12-15 Ekim 2017 tarihlerinde Ela Quality Resort Hotel, Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizce olup, yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme hizmeti verilecektir.

Yaka Kartı

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin ve güvenliğinin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Kongre Kayıt

Kayıt masası; 12-15 Ekim 2017 tarihlerinde 07.00 – 21.00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sekretarya Hizmetleri

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Web Sayfası

Kongrenin resmi internet sayfası olan www.obezitecerrahisi2017.com kongre programı, kayıt & konaklama, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 15 Ekim 2017 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kurslar

12 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecektir.

Bilimsel Program

13 Ekim 2017 tarihinde kongre bilimsel oturumları başlayacak olup, 15 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir.

Kredilendirme

5. Ulusal ve 3. Akdeniz Morbid Obezite ve Metabolik Hastalıklar Cerrahisi Kongresi, Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından ve Continuing Medical Education (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Bildiriler ve Ödüller

Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır. Kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiri ve posterler arasından değerlendirme jürisi tarafından seçilenlere ödül verilecektir.

Sergi Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Ela Quality Kongre Merkezi salon ve fuayesinde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaka kartı taşınması rica olunur.

Kahve Molası

Kongre süresince çay, kahve ikramları kongre merkezi fuayesi ve stand alanlarından servis edilecektir.

Öğle Yemekleri

Kongre süresince öğle yemekleri açık büfe olarak Ela Quality Resort Hotel ana restoranlarında servis edilecektir.

Çevre Gezileri

Kongre öncesi ve sonrası çevre gezileri talep üzerine düzenlenebilir. Bu amaçla kongre kayıt alanında bir tur masası kurulacaktır. Turlar, tek kişilik özel turlar ve grup turları şeklinde iki ayrı biçimde yapılabilir. Grup turlarında en az on kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Tur fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için OCT Turizm’e başvurabilirsiniz.

Transfer Bilgileri

Ela Quality Resort – Antalya havaalanı arası çift yön havalimanı transferleri uçuş bilgilerini ileten katılımcılarımıza özel ücretsiz gerçekleştirilecektir. Özel transferler için lütfen OCT Turizm ile irtibata geçiniz. Uçuş değişikliklerini 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğinin dikkate alınacağını önemle belirtiriz.

İptal Koşulları

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;

  • 05 Mayıs 2017 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı,
  • 05 Mayıs 2017 – 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
  • 18 Ağustos 2017 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Tarihler

İndirimli kayıt ücreti tarihi: 05 Mayıs 2017
İndirimli konaklama ücreti tarihi: 05 Mayıs 2017
Son bildiri gönderim tarihi: 08 Eylül 2017

Kongre Oteli

Ela Quality Resort Hotel: www.elaresort.com

 
Arkadyas Bilişim Hizmetleri
Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır